Live Support Chat
open search
open search Mobile Navigation

Aktualności

Motorway Traffic Flow

31

Lip

Barnshaws przyczynia się do poprawy przepływu ruchu na autostradach

Barnshaws Metal Bending, największa na świecie firma w branży gięcia stali, dostarcza wygięte stalowe słupy w ramach nowego znaku na autostradach mającego na celu poprawę płynności ruchu.

W obliczu rosnącego wyzwania jakim jest złagodzenie zatłoczenia na autostradach w Anglii, Agencja Dróg i Autostrad uruchamia program Inteligentne Autostrady, które umożliwiają wykorzystanie utwardzonego pobocza w godzinach szczytu, skutecznie tworząc tymczasowy czwarty pas ruchu.

Czytaj więcej...

Steel Flower for the Chelsea Flower Show

17

Maj

Obudź się i sprawdź, co tak pięknie pachnie…. To wystawa kwiatów Chelsea Flower Show!

Firma Barnshaw Section Benders właśnie wyprodukowała giętą sekcję rurową na łodygę kwiatu do instalacji na targach kwiatowych Chelsea Flower Show rozpoczynających się 21. maja.

Co roku w dniu otwarcia Chelsea Flower Show targi odwiedza rodzina królewska, gdyż wystawa ta jest jedną z największych i najbardziej prestiżowych wystaw kwiatów w Wielkiej Brytanii - od 1913 r. niezmiennie organizowaną właśnie w Chelsea. Ta impreza to sposobność na przedstawienie innowacyjnych koncepcji aranżacji przestrzeni otwartych i ogrodów do wykorzystania w swoich domach.

Czytaj więcej...

Sopot Outdoor Opera

15

Kwi

Największe w historii rury gięte na zimno dostarczone do Opery Leśnej w Sopocie

Po niedawno obchodzonym jubileuszu stulecia, Opera Leśna w Sopocie przechodzi obecnie olbrzymi remont. Projekt przebudowy opery przewiduje połączenie unikalnej lokalizacji obiektu, wyposażenia na miarę 21 wieku oraz jednego z najlepszych systemów dźwiękowych i wizyjnych w Europie.

Projekt wartości 75 milionów zł zakłada wykorzystanie największych kiedykolwiek giętych na zimno stalowych łuków, wykonanych przez firmę Barnshaws Section Benders z siedzibą w West Midlands. Zmodernizowany amfiteatr, znajdujący się w malowniczym lesie w Sopocie, zostanie pokryty przez konstrukcję przęsłową, ukształtowaną przez dwa łuki rozpiętości 90 m.

Czytaj więcej...

Barnshaws Gwarancja

Gwarancja Barnshaws jest macierzą atutów, które razem tworzą to, co uważamy za pakiet nadzwyczajnych korzyści dla klienta.

Zobacz naszą gwarancję jakości
CE Logo Oil & Gas UK Logo British Constructional Steelwork Association Logo Steel Construction Institute Logo Council for Aluminium in Building Logo British Stainless Steel Association Logo POLSKA IZBA KONSTRUKCJI STALOWYCH Steel For Life Logo

Nota prawna | Polityka cookies | dane firmy | Mapa strony