Live Support Chat
open search
open search Mobile Navigation

Barnshaws wykonawcą kolejnego projektu gięcia metalu na Igrzyska Olimpijskie

The London Aquatics Centre

Londyńskie Aquatics Centre jest jednym z symboli Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012 r. Projekt elementów giętych więźby dachowej został wykonany dla spółki Rowecord Engineering z Newport.

Jak fala, stalowa konstrukcja dachu niezwykle ekspresyjnie i jednocześnie łagodnie wznosi się ku górze – zarówno wzdłużnie, jak i poprzecznie.

Budynek został zaprojektowany przez Zahę Hadida z firmy ARUP, a jego realizacją kierował wykonawca - spółka Balfour Beatty.

Niezwykle złożona struktura z giętych elementów metalowych wymagała bardzo wysokiej precyzji formowania, odpowiadającej równie złożonej koncepcji projektowej, której wykonania podjęła się firma Rowecord Engineering. Będzie to niewątpliwie trwałym symbolem spuścizny rodziny Hoppe, z której wkrótce już drugi członek (po legendarnym w branży Benie Hoppe) - dołączy do firmy, zajmując stanowisko Prezesa BCSA.

Powrót do nowości

Barnshaws Gwarancja

Gwarancja Barnshaws jest macierzą atutów, które razem tworzą to, co uważamy za pakiet nadzwyczajnych korzyści dla klienta.

Zobacz naszą gwarancję jakości
CE Logo Oil & Gas UK Logo British Constructional Steelwork Association Logo Steel Construction Institute Logo Council for Aluminium in Building Logo POLSKA IZBA KONSTRUKCJI STALOWYCH Steel For Life Logo The Aluminium Federation Logo

Nota prawna | Polityka cookies | Deklaracja Cookie | dane firmy | Mapa strony