Live Support Chat
open search
open search Mobile Navigation

Barnshaws przyczynia się do poprawy przepływu ruchu na autostradach

Motorway Traffic Flow

Barnshaws Metal Bending, największa na świecie firma w branży gięcia stali, dostarcza wygięte stalowe słupy w ramach nowego znaku na autostradach mającego na celu poprawę płynności ruchu.

W obliczu rosnącego wyzwania jakim jest złagodzenie zatłoczenia na autostradach w Anglii, Agencja Dróg i Autostrad uruchamia program Inteligentne Autostrady, które umożliwiają wykorzystanie utwardzonego pobocza w godzinach szczytu, skutecznie tworząc tymczasowy czwarty pas ruchu.

Nowy elektroniczny znak, zwany MS4, wyświetla tekst i obrazy w dwóch kolorach informujące kierowców o różnych zdarzeniach, w tym, kiedy pobocze jest dostępne do użytkowania.

Barnshaws stanęło przed wyzwaniem zagięcia stalowych słupów z rur średnicy 508 mm oraz grubości 16 mm (CHS) na promień wewnętrzny 2000 mm z odcinkami prostymi na każdym końcu. Znak MS4 jest przymocowany do dłuższego ramienia. Krótsze jest zakotwiczone w poboczu autostrady.

Taka konstrukcja umożliwiła szybszy montaż oznaczeń. Wcześniej potrzebny był złożony proces instalacji co oznaczało, że autostrada musiała być zamknięta w okresie montażu i konserwacji, zakłócając przepływ ruchu i tworząc szereg dodatkowych kosztów.

Znak wygląda estetycznie, a obniżone koszty powinny umożliwić wdrożenie systemu Inteligentnych Autostrad w całej Anglii.

Powrót do nowości

Barnshaws Gwarancja

Gwarancja Barnshaws jest macierzą atutów, które razem tworzą to, co uważamy za pakiet nadzwyczajnych korzyści dla klienta.

Zobacz naszą gwarancję jakości
CE Logo Oil & Gas UK Logo British Constructional Steelwork Association Logo Steel Construction Institute Logo Council for Aluminium in Building Logo POLSKA IZBA KONSTRUKCJI STALOWYCH Steel For Life Logo The Aluminium Federation Logo

Nota prawna | Polityka cookies | Deklaracja Cookie | dane firmy | Mapa strony