Live Support Chat
open search
open search Mobile Navigation

Stożki gięte przez Barnshaws Polska użyte na wielki znak reklamowy dla wiodącego producenta mebli.

Stal walcowana przez Barnshaws Polska użyta na wielki znak reklamowy dla jednego z wiodących europejskich producentów mebli

Nowy gigantyczny znak będzie ulokowany na Węgrzech, został wzniesiony z wykorzystaniem wiedzy z dziedziny produkcji stali z Barnshaws Polska. Ekspercka firma zajmująca się gięciem metalu wykorzystała 40 ton cylindrów stalowych ,precyzyjnie wywalcowanych aby zbudować stożkową kolumnę podtrzymującą wielką trójkątną strukturę znakową. Główny wykonawca którym to była firma Budapesztu wybrała firmę Barnshaws Polska z powodu dużego doświadczenia w dostarczaniu giętych elementów konstrukcji stalowych dla wielu projektów budowlanych w całej Europie.

Barnshaws Polska zakupiła blachy o grubości 12,14,16 oraz 18mm w celu ich zwinięcia w cylindry oraz stożki. Barnshaws Polska wykorzystała własne zdolności wytwórcze w celu dostarczenie ostatecznych kształtów. Średnice gotowych stożków i cylindrów wahały się od 1000 mm do 1500 mm, przy czym wysokość każdego cylindra wynosiła 3000mm.

Następnym etapem procesu wytwarzania było przygotowanie krawędzi pod spawanie  wszystkich cylindrów i stożków, a następnie ich spawanie w celu ostatecznego dostarczenia do węgierskiego klienta. Proces fazowania blach zapewniał solidne wykonanie łączenia blach czyli ich spawanie, kluczowy aspekt struktury, która spędza całe życie na świeżym powietrzu. Wszystkie prace zostały przeprowadzone w firmie Barnshaws Polska, oferując zagranicznemu klientowi gotowe rozwiązanie produkcji elementów stalowych.

Maciej Walkowicz, Dyrektor Barnshaws Polska, : "Szeroka oferta usług oznacza, że ​​możemy się podjąć obsługi kompleksowej w zakresie precyzyjnego gięcia i obróbki elementów konstrukcji stalowych. Wykonanie pod klucz, wspierane przez naszą wewnętrzną zdolność produkcyjną, przekłada się na niższe koszty i szybsze terminy realizacji dla klientów. Mamy szeroką wiedze w zakresie gięcia elementów od konstrukcji mostowych po części dla przemysłu.


Oddział Barnshaws Polska zlokalizowany jest w Siemianowicach Śląskich, w idealnym miejscu z którego można obsługiwać klientów z całej Europy. Oddział na śląsku oferuje gięcie profili do IPE 1000, gięcie rur stalowych do 508 mm, walcowanie blach do 3 m szerokości przy 20mm grubości  oraz 1,5m szerokości i grubości 40mm. Ponadto oferujemy gięcie aluminium które jest wykonywane w osobnych pomieszczaniach w których aluminium nie ma styczności ze stalą czarną. W przypadku zapotrzebowania na gięcie rur powyżej średnicy 508mm możemy oferować gięcie rur do 1500mm w naszych zakładach Barnshaws w Wielkiej Brytanii.

Powrót do nowości

Barnshaws Gwarancja

Gwarancja Barnshaws jest macierzą atutów, które razem tworzą to, co uważamy za pakiet nadzwyczajnych korzyści dla klienta.

Zobacz naszą gwarancję jakości
CE Logo Oil & Gas UK Logo British Constructional Steelwork Association Logo Steel Construction Institute Logo Council for Aluminium in Building Logo POLSKA IZBA KONSTRUKCJI STALOWYCH Steel For Life Logo The Aluminium Federation Logo

Nota prawna | Polityka cookies | Deklaracja Cookie | dane firmy | Mapa strony