Live Support Chat
open search
open search Mobile Navigation

Zobacz jedną z naszych maszyn do gięcia stali w akcji w programie telewizyjnym Nicka Knowlesa

Giecie rur

W tym odcinku możemy dowiedzieć się jak wygląda proces gięcia ceowników stalowych przeznaczonych na części konstrukcyjne do zamku Powderham, który wymagał remontu ze względu na erozję dachu.

Gięcie kształtowników od dawna jest podstawowym filarem działalności grupy Barnshaws i to właśnie gięcie profili było pierwszą oferowaną przez nas usługą, kiedy rozpoczęliśmy działalność w 1969 roku.

Aby upewnić się, że możemy dać klientom najwyższej, jakości usługi, firma Barnshaws zawsze inwestowała w najnowsze i najbardziej zaawansowane maszyny. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom dokładnie to, czego od nas oczekują.

Cały odcinek można zobaczyć tu. 

Powrót do nowości

Barnshaws Gwarancja

Gwarancja Barnshaws jest macierzą atutów, które razem tworzą to, co uważamy za pakiet nadzwyczajnych korzyści dla klienta.

Zobacz naszą gwarancję jakości
CE Logo Oil & Gas UK Logo British Constructional Steelwork Association Logo Steel Construction Institute Logo Council for Aluminium in Building Logo British Stainless Steel Association Logo POLSKA IZBA KONSTRUKCJI STALOWYCH Steel For Life Logo The Aluminium Federation Logo

Nota prawna | Polityka cookies | Deklaracja Cookie | dane firmy | Mapa strony