Live Support Chat
open search
open search Mobile Navigation

Gwarancja

Wheel

Gwarancja Barnshaws to pakiet nadzwyczajnych korzyści dla klienta.

Quality

Jakość

Poczynając od pierwszej w Wielkiej Brytanii certyfikacji ISO 9001 dla firmy w branży gięcia stali, aż do pozyskania znaku CE zgodnie ze standardem En1090-1 klasy EXC 4, wdrażamy rygorystyczną politykę jakości.

Zamiast po prostu stosować się do minimalnych wymaganych standardów, będąc niezwykle dumni z jakości wykonania naszych wyrobów, przeprowadzamy dodatkowe rygorystyczne inspekcje, mające na celu upewnienie się, że usługi Barnshaws są zawsze najwyższej klasy, tak jak można tego oczekiwać od światowego lidera w branży gięcia stali.

Service

Usługi

Od momentu powstania firmy w roku 1969, nasza międzynarodowa reputacja była budowana na solidnych fundamentach zasad współpracy partnerskiej. Naszym celem zawsze było budowanie bliskich, długoterminowych relacji z naszymi klientami poprzez zapewnienie skutecznych i efektywnych rozwiązań technicznych, wykonanych prawidłowo i dokładnie na czas.

Sustainability

Zrównoważony rozwój

Nasze zasady zarządzania jakością są dopracowane do tego stopnia, że praktycznie nie generujemy żadnych braków podczas procesów produkcyjnych. Stopniowe ulepszanie maszyn oraz oprogramowania przyczyniły się do znaczącej redukcji odpadów, często o ponad 50%. Powyższe przykłady doskonale obrazują ciągłe stosowanie się do zasad opisanych w naszej obszernej Karcie Zrównoważonego Rozwoju. Gwarantuje to, że zawsze wdrażamy etyczne praktyki, które spełniają wytyczne określone przez organy regulacyjne bądź państwowe.

Polityka zrównoważonego rozwoju Barnshaws obejmuje nasze interakcje ze społecznościami w których działamy, dbałość o naszych pracowników oraz zmniejszenie wpływu na środowisko, zarówno wewnętrznie jak i w całym łańcuchu dostaw.

Aktywnie działamy w celu zmniejszenia oddziaływania na atmosferę ze szczególnym naciskiem na ograniczenie emisji gazów cieplarnianych w naszych fabrykach.

Wpływ na cykl życia produktu jest minimalizowany przy współpracy z naszymi klientami oraz dostawcami, która przy ciągłym udoskonalaniu produktu, pozwala na zrównoważony rozwój zarówno krótko jak i długoterminowy.

Kliknij tutaj, żeby pobrać naszą Politykę Zrównoważonego Rozwoju

Scale

Skala

Jako wiodąca firma w branży gięcia stali z wyjątkowym zakresem mocy produkcyjnych posiadamy możliwość wykonania usług dla każdego projektu na świecie bez względu na jego rozmiar i stopień złożoności.

Jednocześnie potrafimy zapewnić wszystkie korzyści płynące z gwarancji Barnshaws dla nawet najmniejszego projektu.

Nasza dbałość o szczegóły oraz umiejętność dostarczania najbardziej wydajnych i skutecznych rozwiązań technicznych zgodnych z wymaganiami klienta pokazuje, że zarówno dla nas jak i dla naszych klientów skala projektu przestała mieć znaczenie.

Więcej o nas

CE Logo Oil & Gas UK Logo British Constructional Steelwork Association Logo Steel Construction Institute Logo Council for Aluminium in Building Logo POLSKA IZBA KONSTRUKCJI STALOWYCH Steel For Life Logo The Aluminium Federation Logo TÜV Rheinland Logo

Nota prawna | Polityka cookies | Deklaracja Cookie | dane firmy | Mapa strony