Live Support Chat
open search
open search Mobile Navigation

Profil działalności

Posiadając największy w Wielkiej Brytanii zakres mocy produkcyjnych firma Barnshaws jest w stanie zapewnić bezkonkurencyjne rozwiązania gięcia stali dla architektury, przemysłu naftowego, górnictwa, transportu, inżynierii lądowej, a także innych sektorów.

Dzięki oddziałom zlokalizowanym w West Midlands, Manchesterze, Hamilton i Katowicach, a także naszym wybitnym osiągnięciom, od roku 1969 roku żaden projekt nie jest dla nas zbyt mały lub zbyt trudny. Naszym celem jest zapewnienie zawsze najwyższego poziomu obsługi oraz innowacyjności, niezależnie od skali projektu.

Bez względu na to czy oczekujecie państwo standaryzowanych produktów wielkoseryjnych z wymagającymi ramami czasowymi oraz logistycznymi czy też jednorazowych zindywidualizowanych komponentów, nasza polityka: „Klient Przede Wszystkim” sprawi, że będziecie chcieli budować z naszą firmą długoterminową współpracę, która przyniesie oczekiwane rezultaty.


Nasza misja

W Barnshaws nasza misja „Klient Przede Wszystkim” nie jest tylko pustym hasłem.

Jako firma z największymi możliwościami gięcia stali na świecie, popartymi unikalnym doświadczeniem oraz skalą, dostarczamy dokładnie to czego potrzebujesz, wtedy kiedy jest to potrzebne.

Naszym celem jest rozwijać się wraz z tobąi stworzyć bliską, długoterminowąrelację biznesową, która zapewni naprawdę wyjątkowe rozwiązania za każdym razem, kiedy będziemy pracować wspólnie.

Nasza wizja

Pomimo tego, że jesteśmy firmą z największymi możliwościami gięcia stali na świecie, nasza ambicja nie zmieniła się, gdyż wciąż staramy się sprostać coraz bardziej wymagającym projektom, niezależnie od skali, niezależnie od miejsca.

żeby upewnić się, że nasze możliwości administracyjne, produkcyjne, techniczne oraz logistyczne znajdują się w ścisłej czołówce, jesteśmy zaangażowani w proces ciągłego samodoskonalenia.

Więcej o nas

CE Logo Oil & Gas UK Logo British Constructional Steelwork Association Logo Steel Construction Institute Logo Council for Aluminium in Building Logo POLSKA IZBA KONSTRUKCJI STALOWYCH Steel For Life Logo The Aluminium Federation Logo TÜV Rheinland Logo

Nota prawna | Polityka cookies | Deklaracja Cookie | dane firmy | Mapa strony