Live Support Chat
open search
open search Mobile Navigation

Aktualności - Lipiec, 2012

The ArcelorMittal Orbit

19

Lip

Barnshaw’s Wykonawcą Elementów Na Jedną Z Najwyższych W Wielkiej Brytanii Rzeźb Olimpijskich

Wysoka na 115 m wieża ArcelorMittal Orbit jest jedną z najwyższych rzeźb Wielkiej Brytanii i trwałym upamiętnieniem Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012 r. Odwiedzający olimpijskie obiekty mogą wspiąć się na tę zapętloną, ażurową konstrukcję ze stalowych rur po długich, spiralnych schodach, dla których elementy gięte zostały wykonane przez oddział Barnshaw Steel Bending z Hamilton. Schody mają budowę modułową i zostały wzniesione ze spiralnych kształtowników o głębokości do 300 mm. Sekcje przygotowywano z wykorzystaniem nowej techniki - gięcia trzpieniowego – opracowanego przez oddział Barnshaws Hamilton specjalnie na potrzeby tej rzeźby.

Czytaj więcej...

New Wimbledon roof

16

Lip

Przęsła nośne na nowy dach nad Wimbledonem

Gdy oczy całego kraju wpatrywały sie w to, co dzieje się na Korcie Centralnym Wimbledonu, wzrok pewnego zespołu z Black Country był skierowany nieco wyżej - na zachowanie zamykanego nad kortem dachu. To pracownicy działu Barnshaw Section Benders z Coseley wyprodukowali dźwigary nadające konstrukcji dachowej ten unikalny kształt. Dyrektor handlowy Barnshaw Greg North powiedział: „Przygotowywaliśmy na konstrukcję dachową 66 niemal 15-m sekcji z kształtowników, a więc precyzja wykonania była bardzo ważna.”

Czytaj więcej...

Barnshaws Gwarancja

Gwarancja Barnshaws jest macierzą atutów, które razem tworzą to, co uważamy za pakiet nadzwyczajnych korzyści dla klienta.

Zobacz naszą gwarancję jakości
CE Logo Oil & Gas UK Logo British Constructional Steelwork Association Logo Steel Construction Institute Logo Council for Aluminium in Building Logo POLSKA IZBA KONSTRUKCJI STALOWYCH Steel For Life Logo The Aluminium Federation Logo TÜV Rheinland Logo

Nota prawna | Polityka cookies | Deklaracja Cookie | dane firmy | Mapa strony