Live Support Chat
open search
open search Mobile Navigation

Barnshaws pomaga w konserwacji Ekspresu Polarnego

Barnshaws pomaga w konserwacji Ekspresu Polarnego

Od początków istnienia kolei, Św. Mikołaj polegał na Ekspresie Polarnym ze względu na kluczowe znaczenie logistyczne dla swojego świątecznego centrum dystrybucji na Biegunie Północnym. Pełni on istotną rolę w przewożeniu prezentów, papieru opakowaniowego itp., wszystko aby umożliwić szybkie doręczanie przesyłek. Podobnie jak inne starzejące się infrastruktury kolejowe, linia Ekspresu Polarnego zaczęła przejawiać oznaki zużycia dlatego w tym roku, aby szukać wsparcia, Mikołaj wysłał swoje elfy do Barnshaws Polska.

Elf Ash, główny magazynier na pokładzie Ekspresu Polarnego wyjaśnia: „Podróżujemy tylko zimą, więc Ekspres Polarny narażony jest na pewne rodzaje zużycia. Zazwyczaj są to jedynie plamy po czekoladzie na siedzeniach, ale po dziesięcioleciach funkcjonowania w tegoroczne Boże Narodzenie okazało się, że również szyny wymagają nieco uwagi. W tym celu potrzebowaliśmy zlecić gięcie profili, więc skontaktowaliśmy się z firmą Barnshaws, aby upewnić się, że Ekspres Polarny nie zostanie unieruchomiony.”

Barnshaws, jedna z największych na świecie firm oferujących gięcie metali, ma udokumentowane doświadczenie w dostarczaniu wysokiej jakości produktów dla Św. Mikołaja, takich jak łuki gięte. W zeszłym roku firma pomogła zapobiec kryzysowi słodyczy, wyginając cukrowe laseczki, a rok wcześniej walcowała nowe płozy do sań Mikołaja. W tym roku to właśnie Barnshaws Polska, ze względu na swoją lokalizację, była w stanie najlepiej pomóc w wykonaniu projektu. Dodatkowo niedawno firma pomogła zrealizować nową sieć tramwajową w Polsce z kolei Barnshaws Wielka Brytania produkuje kolejowe słupy trakcyjne w ramach wsparcia elektryfikacji starszych linii kolejowych.

Maszynista Ekspresu Polarnego, Rayul Way, dodał: „Ekspres Polarny może osiągnąć prędkość ponad 100 prezentów na godzinę (pph), więc idealnie wygięte szyny są sprawą priorytetową. Barnshaws Polska była w stanie bardzo szybko zrealizować to zlecenie, a proszę mi zaufać, znamy się dobrze na globalnej logistyce.”

„Dzięki wykonanej renowacji możemy zapewnić, że dzieci z całego świata otrzymają prezenty od Św. Mikołaja, a nowe linie, wykonane z dokładnością do milimetra, będą stanowiły solidną platformę dla przyszłych sukcesów.”

Św. Mikołaj był zachwycony wykonaną pracą i powiedział… „Ho Ho Ho!”

Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku życzy cały zespół Barnshaws!

Powrót do nowości

Barnshaws Gwarancja

Gwarancja Barnshaws jest macierzą atutów, które razem tworzą to, co uważamy za pakiet nadzwyczajnych korzyści dla klienta.

Zobacz naszą gwarancję jakości
CE Logo Oil & Gas UK Logo British Constructional Steelwork Association Logo Steel Construction Institute Logo Council for Aluminium in Building Logo POLSKA IZBA KONSTRUKCJI STALOWYCH Steel For Life Logo The Aluminium Federation Logo TÜV Rheinland Logo

Nota prawna | Polityka cookies | Deklaracja Cookie | dane firmy | Mapa strony