Live Support Chat
open search
open search Mobile Navigation

Expressowe Gięcie Aluminium: Szybka Reakcja i Precyzja w Wykonaniu Barnshaws

 Expressowe Gięcie Aluminium: Szybka Reakcja i Precyzja w Wykonaniu Barnshaws

W obliczu nagłej konieczności naprawy statku, klient zwrócił się do nas z zadaniem, które wymagało nie tylko precyzji, ale również szybkiego działania. Pilnie musieliśmy wygiąć 42 ceowników aluminiowych o promieniu gięcia wynoszącym 500 mm, z dodatkowymi prostymi odcinkami, idealnie dopasowanymi do wymiarów statku.

Nasza firma, specjalizująca się głównie w obróbce stali węglowej, stanęła przed wyzwaniem. Zamiast jednak zatrzymać się na granicach naszej podstawowej dziedziny działalności, postanowiliśmy podjąć się tego zadania z determinacją i zaangażowaniem, które zawsze towarzyszą naszej pracy. Choć gięcie stali to nasza domena, chętnie wyginamy także inne materiały takie jak aluminium.

Maciej Walkowicz, Dyrektor Barnshaws Polska dodaje: „Przystąpiliśmy do pracy niezwłocznie, zdając sobie sprawę z pilności zadania. Nasza ekipa doświadczonych specjalistów zajęła się gięciem profili aluminiowych, starannie dopasowując każdy element do specyfikacji statku. Promień gięcia oraz odcinki proste zostały zrealizowane z dużą precyzją, aby każdy ceownik idealnie wpasował się w konstrukcję statku. Termin dostawy został dotrzymany, co potwierdza naszą zdolność do skutecznego działania nawet w sytuacjach wymagających natychmiastowej reakcji.”

Nasza firma posiada rozległe kompetencje i zdolności produkcyjne w zakresie obróbki aluminium. Możemy skutecznie zredukować lub całkowicie wyeliminować wszelkie niedoskonałości powierzchni podczas procesu gięcia aluminium, obsługując większość dostępnych gatunków tego materiału. Dzięki wykorzystaniu specjalistycznej giętarki, jesteśmy w stanie zrealizować gięcie profili aluminiowych o różnorodnych kształtach, zarówno dla pojedynczych zamówień, jak i w przypadku produkcji większych serii.

Powrót do nowości

Barnshaws Gwarancja

Gwarancja Barnshaws jest macierzą atutów, które razem tworzą to, co uważamy za pakiet nadzwyczajnych korzyści dla klienta.

Zobacz naszą gwarancję jakości
CE Logo Oil & Gas UK Logo British Constructional Steelwork Association Logo Steel Construction Institute Logo Council for Aluminium in Building Logo POLSKA IZBA KONSTRUKCJI STALOWYCH Steel For Life Logo The Aluminium Federation Logo TÜV Rheinland Logo

Nota prawna | Polityka cookies | Deklaracja Cookie | dane firmy | Mapa strony