Live Support Chat
open search
open search Mobile Navigation

GŁÓWNE ZALETY GIĘCIA NA PRASIE KRAWĘDZIOWEJ

GŁÓWNE ZALETY GIĘCIA NA PRASIE KRAWĘDZIOWEJ

Szukasz sposobu na unowocześnienie produkcji i podniesienie jakości swoich wyrobów metalowych? Firma Barnshaws oferuje usługi gięcia na prasie krawędziowej, które nie tylko spełnią Twoje oczekiwania, ale też przekroczą je! Oto dlaczego warto zainwestować w tę technologię:

1.      Precyzja: Dzięki gięciu na prasie krawędziowej każdy element będzie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Niezwykła precyzja w formowaniu metalu zapewnia perfekcyjne wykonanie każdego zgięcia.

2.      Szybkość: Nasz proces gięcia jest nie tylko precyzyjny, ale także szybkiny! Dzięki nowoczesnym maszynom i technikom, zaoszczędzisz cenny czas produkcyjny, nie tracąc na jakości.

3.      Złożone kształty: W naszej ofercie znajdziesz gięcie nawet najbardziej skomplikowanych kształtów z metalu! Dzięki elastyczności tej technologii, spełnimy wszystkie Twoje wymagania projektowe.

4.      Wytrzymałość: Elementy wygięte na prasie krawędziowej cechuje nie tylko estetyka, ale także niezwykła wytrzymałość. Dzięki odpowiedniej obróbce, są one gotowe sprostać najtrudniejszym warunkom. 

5.      Ekologia: Dbamy nie tylko o jakość, ale też o środowisko! Nasz proces gięcia jest nie tylko efektywny, ale także przyjazny dla natury. Wybierając naszą technologię, inwestujesz także w ekologię.

✅ Firma Barnshaws oferuje usługi gięcia na prasie krawędziowej, uwzględniając koszty materiału lub przyjmując materiał powierzony. Nasza zdolność produkcyjna obejmuje materiały o grubości do 80 mm oraz gięcie profili długości do 12 m, dając Ci swobodę projektowania!

Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia, by podnieść jakość swoich produktów i zwiększyć konkurencyjność na rynku! 

Powrót do nowości

Barnshaws Gwarancja

Gwarancja Barnshaws jest macierzą atutów, które razem tworzą to, co uważamy za pakiet nadzwyczajnych korzyści dla klienta.

Zobacz naszą gwarancję jakości
CE Logo Oil & Gas UK Logo British Constructional Steelwork Association Logo Steel Construction Institute Logo Council for Aluminium in Building Logo POLSKA IZBA KONSTRUKCJI STALOWYCH Steel For Life Logo The Aluminium Federation Logo TÜV Rheinland Logo

Nota prawna | Polityka cookies | Deklaracja Cookie | dane firmy | Mapa strony