Live Support Chat
open search
open search Mobile Navigation

Obudź się i sprawdź, co tak pięknie pachnie…. To wystawa kwiatów Chelsea Flower Show!

Steel Flower for the Chelsea Flower Show

Firma Barnshaw Section Benders właśnie wyprodukowała giętą sekcję rurową na łodygę kwiatu do instalacji na targach kwiatowych Chelsea Flower Show rozpoczynających się 21. maja.

Co roku w dniu otwarcia Chelsea Flower Show targi odwiedza rodzina królewska, gdyż wystawa ta jest jedną z największych i najbardziej prestiżowych wystaw kwiatów w Wielkiej Brytanii - od 1913 r. niezmiennie organizowaną właśnie w Chelsea. Ta impreza to sposobność do przedstawienia innowacyjnych koncepcji aranżacji przestrzeni otwartych i ogrodów do wykorzystania w swoich domach.

Projekt ten przyznano firmie Barnshaws dzięki zarekomendowaniu jej nowatorskiej technologii indukcyjnego gięcia rur minimalizującej owalność przekroju.

Zadaniem było przygotowanie kształtownika z rury 5’’ NB SCH 40. Do produkcji tego kształtownika w kształcie litery „S” o promieniu 600 x 690 mm firma Barnshaws zastosowała gięcie indukcyjne na gorąco.

Zakres możliwości gięcia na gorąco spółki Barnshaws jest naprawdę imponujący - rury mogą mieć średnicę do 711 mm (28 cali) przy grubości ścianki 30 mm, rury prostokątne - wymiary do 500 x 300 mm, rury kwadratowe - do 500 x 500 mm, dwuteowniki - szerokość do 610 mm, i ceowniki - do 430 mm. Żadna inna firma na świecie nie oferuje tak bogatego zakresu obróbki stali i tak niestandardowych kształtów.

Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach kształtowania rur stalowych lub gięcia indukcyjnego firmy Barnshaws? Kliknij tutaj, by skontaktować się z nami - oferujemy bezpłatne konsultacje.

Więcej informacji o wystawie Chelsea Flower Show można znaleźć na stronie Royal Horticultural Society website.

Powrót do nowości

Barnshaws Gwarancja

Gwarancja Barnshaws jest macierzą atutów, które razem tworzą to, co uważamy za pakiet nadzwyczajnych korzyści dla klienta.

Zobacz naszą gwarancję jakości
CE Logo Oil & Gas UK Logo British Constructional Steelwork Association Logo Steel Construction Institute Logo Council for Aluminium in Building Logo POLSKA IZBA KONSTRUKCJI STALOWYCH Steel For Life Logo The Aluminium Federation Logo TÜV Rheinland Logo

Nota prawna | Polityka cookies | Deklaracja Cookie | dane firmy | Mapa strony