Live Support Chat
open search
open search Mobile Navigation

Podejmujemy się kompleksowych zleceń z zakresu gięcia stali

Podejmujemy się kompleksowych zleceń z zakresu gięcia stali

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej obróbce blachy, dostarczając rozwiązania dostosowane do unikalnych potrzeb klientów.

Nasz ostatni projekt dla zakładów produkcyjnych „Cukrownia Dobrzelin”, obejmował walcowanie blach o grubości 20 i 25 mm, szerokości 2500 mm oraz długości 7000 mm. Niemal 60 elementów o łącznej wadze 154 ton są konieczne do budowy nowej lini produkcyjnej w fabryce cukru.

Zakres naszych prac obejmował:

Wypalanie na Wymiar: Precyzyjne cięcie blachy zgodnie z dokumentacją klienta.

Fazowanie: Perfekcyjne wykończenie krawędzi dla uzyskania najlepszych parametrów technicznych podczas spawania.

Walcowanie: Uzyskanie średnicy według wymagań klienta poprzez zwijanie na nowoczesnych maszynach, gwarantując idealne dopasowanie.

Śrutowanie: Obróbka powierzchni dla uzyskania optymalnej jakości i przygotowania do kolejnych etapów produkcji.

Malowanie: Oferujemy możliwość zlecenia operacji malowania z zastosowaniem różnorodnych kolorów i technik, według wymagań klienta.

Walcowanie blach to nieodłączny proces w przemyśle produkcyjnym, który odgrywa kluczową rolę w formowaniu i kształtowaniu różnorodnych elementów stalowych takich jak zbiorniki. Barnshaw Polska oferuje kompleksową usługę w zakresie walcowania blach, zapewniając nie tylko precyzyjne i skuteczne przetwarzanie, ale także indywidualne podejście do potrzeb klienta. Nasza kompleksowa obsługa obejmuje również doradztwo techniczne, dostosowane do specyfiki projektu, co pozwala klientom na osiągnięcie optymalnych rezultatów przy minimalnym nakładzie czasu i środków.

Powrót do nowości

Barnshaws Gwarancja

Gwarancja Barnshaws jest macierzą atutów, które razem tworzą to, co uważamy za pakiet nadzwyczajnych korzyści dla klienta.

Zobacz naszą gwarancję jakości
CE Logo Oil & Gas UK Logo British Constructional Steelwork Association Logo Steel Construction Institute Logo Council for Aluminium in Building Logo POLSKA IZBA KONSTRUKCJI STALOWYCH Steel For Life Logo The Aluminium Federation Logo TÜV Rheinland Logo

Nota prawna | Polityka cookies | Deklaracja Cookie | dane firmy | Mapa strony