Live Support Chat
open search
open search Mobile Navigation

Aktualności

Istota Gięcia Rur w Konstrukcji Mostów

03

Lis

Istota Gięcia Rur w Konstrukcji Mostów

Mosty muszą być odporne na zmienne obciążenia i warunki atmosferyczne. Gięcie rur pozwala na uzyskanie precyzyjnych i wytrzymałych elementów, które składają się na całą konstrukcję. Dzięki precyzyjnemu gięciu, części doskonale pasują do swojego miejsca w strukturze, co minimalizuje ryzyko pęknięć czy przemieszczeń. Ponadto, proces gięcia rur pozwala na optymalizację wagi konstrukcji mostu. Dzięki temu możliwe jest obniżenie zużycia materiałów oraz kosztów produkcji, przy jednoczesnym zachowaniu pełnej spójności strukturalnej budowli.

Czytaj więcej...

Jak gięcie profili zmieniało się na przestrzeni lat Część 1

31

Sie

Jak gięcie profili zmieniało się na przestrzeni lat Część 1

W latach 50, większość firm zajmujących się gięciem stali zwijała pierścienie do kanałów wentylacyjnych oraz kominów, a także do cięższych konstrukcji związanych z transportem materiałów. W tamtych czasach więksi producenci oraz duże warsztaty inżynieryjne miały duże maszyny do gięcia profili, których używali do zaspokojenia swojego zapotrzebowania i jedynie okazjonalnie oferowali usługowe gięcie mniejszym producentom.

Czytaj więcej...

Most Rowerowy Hušták-Kráľova

13

Lip

Barnshaws Polska ponownie zachwyca swoimi możliwościami, gnąc elementy mostu na Słowacji

Nasza firma w ostatnich miesiącach pracowała nad kolejnym interesującym projektem – Most Rowerowy Hušták-Kráľova, który znajduje się w Hušták, Banská Bystrica na Słowacji. Most ten został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu bezpiecznego i efektywnego połączenia dla rowerzystów. Jego charakterystyczną cechą jest innowacyjny design, który wyróżnia się na tle tradycyjnych mostów rowerowych.

Czytaj więcej...

Barnshaws Polska zwija blachy dla przemysłu chemicznego

30

Mar

Barnshaws Polska zwija blachy dla przemysłu chemicznego

W ostatnim miesiącu nasza firma miała przyjemność walcowania 14 blach o grubości 25 oraz 40 mm i średnicy 3650 mm o łącznej wadze niemal 70 ton, które po zespawaniu tworzyły cylindry do budowy suszarni obrotowej o długości bębna ponad 27 metrów. Projekt ten został wykonany dla firmy FPM S.A Mikołów na podstawie dostarczonej przez nich dokumentacji konstrukcyjnej.

Czytaj więcej...

Nagrodzone Pomosty Wykonane Przez Barnshaws

02

Lut

Nagrodzone Pomosty Wykonane Przez Barnshaws

Jeden z najstarszych terminali promowych w Seacombe został odnowiony w ramach inwestycji Liverpool City Region Combined Authority. W tym prawie 130-letnim zabytkowym budynku zainstalowano dwa nowe pomosty o rozpiętości 50 metrów, zachowując tam gdzie to możliwe, oryginalną wiktoriańską strukturę, chroniąc w ten sposób ważny walor kulturowy regionu.

Czytaj więcej...

Barnshaws Gwarancja

Gwarancja Barnshaws jest macierzą atutów, które razem tworzą to, co uważamy za pakiet nadzwyczajnych korzyści dla klienta.

Zobacz naszą gwarancję jakości
CE Logo Oil & Gas UK Logo British Constructional Steelwork Association Logo Steel Construction Institute Logo Council for Aluminium in Building Logo POLSKA IZBA KONSTRUKCJI STALOWYCH Steel For Life Logo The Aluminium Federation Logo TÜV Rheinland Logo

Nota prawna | Polityka cookies | Deklaracja Cookie | dane firmy | Mapa strony