Live Support Chat
open search
open search Mobile Navigation
T: +48 32 730 85 10

Aktualności

Barnshaws provided 66 sections of precision curved steel for Centre Court at Wimbledon

19

Cze

Techniki gięcia stali, które umożliwiły konstrukcję słynnego zamykanego dachu nad Kortem Centralnym

Od 2009 roku fani tenisa pielgrzymujący do Kortu Centralnego na Wimbledonie mogą podziwiać ten niepowtarzalny spektakl bez względu na pogodę - a to dzięki najwyższej klasy technologii utrzymującej konstrukcję 1000-tonowego dachu nad nimi. Projekt i wykonanie dźwigarów, które byłyby w stanie utrzymać tak wielkie obciążenie, zlecono firmie Barnshaws Metal Bending - dostawcy stali szturmem zdobywającemu kontrakty na konstrukcje dachowe obiektów stających się punktami odniesienia dla branży nie tylko w Wielkiej Brytanii, lecz na całym świecie.

Czytaj więcej...

Motorway Traffic Flow

31

Lip

Barnshaws przyczynia się do poprawy przepływu ruchu na autostradach

Barnshaws Metal Bending, największa na świecie firma w branży gięcia stali, dostarcza wygięte stalowe słupy w ramach nowego znaku na autostradach mającego na celu poprawę płynności ruchu.

W obliczu rosnącego wyzwania jakim jest złagodzenie zatłoczenia na autostradach w Anglii, Agencja Dróg i Autostrad uruchamia program Inteligentne Autostrady, które umożliwiają wykorzystanie utwardzonego pobocza w godzinach szczytu, skutecznie tworząc tymczasowy czwarty pas ruchu.

Czytaj więcej...

Steel Flower for the Chelsea Flower Show

17

Maj

Obudź się i sprawdź, co tak pięknie pachnie…. To wystawa kwiatów Chelsea Flower Show!

Firma Barnshaw Section Benders właśnie wyprodukowała giętą sekcję rurową na łodygę kwiatu do instalacji na targach kwiatowych Chelsea Flower Show rozpoczynających się 21. maja.

Co roku w dniu otwarcia Chelsea Flower Show targi odwiedza rodzina królewska, gdyż wystawa ta jest jedną z największych i najbardziej prestiżowych wystaw kwiatów w Wielkiej Brytanii - od 1913 r. niezmiennie organizowaną właśnie w Chelsea. Ta impreza to sposobność na przedstawienie innowacyjnych koncepcji aranżacji przestrzeni otwartych i ogrodów do wykorzystania w swoich domach.

Czytaj więcej...

Sopot Outdoor Opera

15

Kwi

Największe w historii rury gięte na zimno dostarczone do Opery Leśnej w Sopocie

Po niedawno obchodzonym jubileuszu stulecia, Opera Leśna w Sopocie przechodzi obecnie olbrzymi remont. Projekt przebudowy opery przewiduje połączenie unikalnej lokalizacji obiektu, wyposażenia na miarę 21 wieku oraz jednego z najlepszych systemów dźwiękowych i wizyjnych w Europie.

Projekt wartości 75 milionów zł zakłada wykorzystanie największych kiedykolwiek giętych na zimno stalowych łuków, wykonanych przez firmę Barnshaws Section Benders z siedzibą w West Midlands. Zmodernizowany amfiteatr, znajdujący się w malowniczym lesie w Sopocie, zostanie pokryty przez konstrukcję przęsłową, ukształtowaną przez dwa łuki rozpiętości 90 m.

Czytaj więcej...

Barnshaws Gwarancja

Gwarancja Barnshaws jest macierzą atutów, które razem tworzą to, co uważamy za pakiet nadzwyczajnych korzyści dla klienta.

Zobacz naszą gwarancję jakości
CE Logo Oil & Gas UK Logo British Constructional Steelwork Association Logo Steel Construction Institute Logo Council for Aluminium in Building Logo British Stainless Steel Association Logo POLSKA IZBA KONSTRUKCJI STALOWYCH Steel For Life Logo The Aluminium Federation Logo

Nota prawna | Polityka cookies | Deklaracja Cookie | dane firmy | Mapa strony