Live Support Chat
open search
open search Mobile Navigation

Aktualności

Dzięki modułowi do obliczania promieni, nasz nowy kalkulator może okazać się nieoceniony w projektowaniu.

22

Lut

Uproszczony kalkulator mocy produkcyjnych

W Barnshaws rozumiemy jak ważna jest każda pomoc podczas planowania projektu, aby stworzyć jak najlepszy produkt. Dlatego chcemy przedstawić nasz uproszczony kalkulator mocy produkcyjnych dostępny na naszej stronie, który w prosty sposob pokazuje jakie są nasze możliwości gięcia w Barnshaws. Jednym kliknięciem myszki możesz dowiedzieć się co możemy, a czego nie możemy wykonać.

Czytaj więcej...

Most nad fjordem w Norwegii potwierdza nasze możliwości gięcia

09

Paź

Most nad fjordem w Norwegii potwierdza nasze możliwości gięcia

Barnshaws Polska po raz kolejny udowodniło że gięcie metali to dla nas nie pierwszyzna. Tym razem dostarczyliśmy stalowe rury gięte, przeznaczone do konstrukcji mostu Loftesnes nieopodal miejscowości Sogndal w Norwegii. Elementy gięte konstrukcji stalowej tworzą główne łuki podtrzymujące most. Ze względu na rozmiar łuków ich gięciem zajęli się specjaliści w zakresie gięcia metali.

Czytaj więcej...

Nowa usługa w ofercie Barnshaws - Spawanie Dwuteowników

08

Maj

Nowa usługa w ofercie Barnshaws - Spawanie Dwuteowników

Barnshaws Section Benders, światowy lider w dziedzinie gięcia konstrukcji stalowych, wprowadza do swojej oferty usługi spawania dwuteowników. Wprowadzenie nowych urządzeń jest częścią strategii firmy, która zakłada zapewnienie najwyższej jakości usług, możliwości przystosowania elementów konstrukcyjnych do wymagań klienta oraz krótkiego czasu realizacji.

Czytaj więcej...

Barnshaws pomaga w konserwacji Ekspresu Polarnego

14

Gru

Barnshaws pomaga w konserwacji Ekspresu Polarnego

Od początków istnienia kolei, Św. Mikołaj polegał na Ekspresie Polarnym ze względu na kluczowe znaczenie logistyczne dla swojego świątecznego centrum dystrybucji na Biegunie Północnym. Pełni on istotną rolę w przewożeniu prezentów, papieru opakowaniowego itp., wszystko aby umożliwić szybkie doręczanie przesyłek. Podobnie jak inne starzejące się infrastruktury kolejowe, linia Ekspresu Polarnego zaczęła przejawiać oznaki zużycia dlatego w tym roku, aby szukać wsparcia, Mikołaj wysłał swoje elfy do Barnshaws Polska.

Czytaj więcej...

Barnshaws Gwarancja

Gwarancja Barnshaws jest macierzą atutów, które razem tworzą to, co uważamy za pakiet nadzwyczajnych korzyści dla klienta.

Zobacz naszą gwarancję jakości
CE Logo Oil & Gas UK Logo British Constructional Steelwork Association Logo Steel Construction Institute Logo Council for Aluminium in Building Logo POLSKA IZBA KONSTRUKCJI STALOWYCH Steel For Life Logo The Aluminium Federation Logo

Nota prawna | Polityka cookies | Deklaracja Cookie | dane firmy | Mapa strony