Live Support Chat
open search
open search Mobile Navigation

Za kulisami – Nasi ludzie naszym najsilniejszym filarem

Za kulisami – Nasi ludzie naszym najsilniejszym filarem

Za kulisami – Nasi ludzie naszym najsilniejszym filarem

W Barnshaws stawiamy na utalentowany zespół, który do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie i daje naszym Klientom pewność, że są w dobrych rękach, oraz że znajdziemy rozwiązania nawet dla najtrudniejszych projektów. Nasi wykwalifikowani inżynierowie i operatorzy współpracują razem, aby Twój pomysł przekształcił się w wysokiej jakości produkt.

Od pomysłu do realizacji

Każdy projekt jest inny i wymaga różnych rozwiązań, ale dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu na rynku specjaliści z Barnshaws mają gotowe odpowiedzi na większość pytań. Jednakże niektóre projekty naszych Klientów są o wiele trudniejsze od innych. Wtedy do procesu włączani są nasi najlepsi inżynierowie, którzy identyfikują i analizują problemy aby odnaleźć i wdrożyć nowe rozwiązania.

Sylwester Twardowski, Kierownik Działu Inżynierii, powiedział: „Za każdym razem, gdy napotykamy trudne lub wymagające zlecenie, postępujemy według ścisłej procedury. Obejmuje ona studium wykonalności określające najlepsze podejście do zagadnienia, dokładną analizę wszystkich dostępnych danych i wreszcie propozycję rozwiązania. Jeśli budżet zostaje zaakceptowany, przystępujemy do prac rozwojowych obejmujących etapy projektowania, produkcji oraz testowania. Po uzyskaniu odpowiednio wysokiego standardu wdrażamy rozwiązanie do produkcji i dostarczamy gotowy wyrób do naszych Klientów.

Przykładowo, dzięki pracy naszego zespołu B&R, otrzymaliśmy zlecenie na gięcie niemal 400 ton stalowych profili kwadratowych (SHS 300 i SHS 400 o grubości 12,5 mm) przeznaczonych do budowy Centrum Wodnego Sandwell w Smethwick, gdzie rozegrane zostaną konkurencje pływackie Igrzysk Wspólnoty Narodów w Birmingham w 2022.

Podstawowym kryterium dla Klienta była redukcja złomu technologicznego. Dzięki rozwiązaniu opracowanemu przez naszych inżynierów udało się zredukować jego ilość o 69%, z 95 ton do nieco ponad 30 ton. To dowodzi, że posiadając odpowiedni zespół można przekraczać dotychczasowe ograniczenia technologiczne.”

 

Aby dowiedzieć się więcej o naszych możliwościach, zapoznaj się z naszymi projektami:

• OBWODNICA WIELUNIA SKŁADAJĄCA SIĘ Z RUR GIĘTYCH INNOWACYJNĄ METODĄ

• BARNSHAWS DOSTARCZA GIĘTE PROFILE DO BUDOWY DWORCA GŁÓWNEGO IM. VICTORII W MANCHESTERZE

 

W Barnshaws nasza misja „klient na pierwszym miejscu ” nie jest tylko pustym sloganem. Jako firma z największym na świecie zakresem gięcia rur, każdego dnia potwierdzamy to naszym doświadczeniem oraz rzetelnością, dostarczając produkt którego potrzebujesz, dokładnie wtedy kiedy go potrzebujesz.

Jeśli szukasz innowacyjnego i elastycznego podejścia do swojego projektu, to dobrze trafiłeś.

Powrót do nowości

Barnshaws Gwarancja

Gwarancja Barnshaws jest macierzą atutów, które razem tworzą to, co uważamy za pakiet nadzwyczajnych korzyści dla klienta.

Zobacz naszą gwarancję jakości
CE Logo Oil & Gas UK Logo British Constructional Steelwork Association Logo Steel Construction Institute Logo Council for Aluminium in Building Logo POLSKA IZBA KONSTRUKCJI STALOWYCH Steel For Life Logo The Aluminium Federation Logo TÜV Rheinland Logo

Nota prawna | Polityka cookies | Deklaracja Cookie | dane firmy | Mapa strony