Live Support Chat
open search
open search Mobile Navigation

Spawanie cylindrów Usługi

Proces, który uruchomiony w roku 2008 w naszym oddziale w West Midlands pierwotnie służył jako dodatkowa opcja wykończenia walcowanych płaszczy, pozwala obecnie zaoferować Barnshaws kompleksową usługę wykonania cylindrów.

Dla każdego kontraktu tworzona jest szczegółowa specyfikacja. Z wykorzystaniem naszych stale ulepszanych procedur jakościowych tworzony jest pełny zapis dokumentacji, a w razie potrzeby utworzony raport może zostać złożony do zatwierdzenia przed rozpoczęciem spawania.

Informacje o Spawanie cylindrów

Jako standardowa praktyka, w celu utrzymania wymaganych tolerancji, wszystkie płaszcze cylindrów są ponownie walcowane po spawaniu. Eliminuje to konieczność zwracania przez klienta zbiorników, które mogły ulec deformacji podczas operacji spawania w jego zakładzie, co ze względu na transport czyni tę usługę atrakcyjną opcją.

Każda spoina, w razie konieczności, może zostać częściowo lub w pełni skontrolowana z wykorzystaniem metod nieniszczących wraz z opracowaniem stosownego raportu. We wszystkich przypadkach dokumentacja spawalnicza jest dostarczona po zakończeniu prac w celu zagwarantowania identyfikowalności badanego produktu.

Barnshaws oferuje zbiorniki z pojedynczych płaszczy lub spawane obwodowo z wielu płaszczy do maksymalnej długości 20 [m] oraz wagi 20 [T].

Więcej informacji o Spawanie cylindrów

Informacje techniczne
zapytanie ofertowe

West Midlands - Coseley
CE Logo Oil & Gas UK Logo British Constructional Steelwork Association Logo Steel Construction Institute Logo Council for Aluminium in Building Logo POLSKA IZBA KONSTRUKCJI STALOWYCH Steel For Life Logo The Aluminium Federation Logo TÜV Rheinland Logo

Nota prawna | Polityka cookies | Deklaracja Cookie | dane firmy | Mapa strony