Live Support Chat
open search
open search Mobile Navigation

Aktualności

Stal walcowana przez Barnshaws Polska użyta na wielki znak reklamowy dla jednego z wiodących europejskich producentów mebli

01

Cze

Stożki gięte przez Barnshaws Polska użyte na wielki znak reklamowy dla wiodącego producenta mebli.

Nowy gigantyczny znak będzie ulokowany na Węgrzech, został wzniesiony z wykorzystaniem wiedzy z dziedziny produkcji stali z Barnshaws Polska. Ekspercka firma zajmująca się gięciem metalu wykorzystała 40 ton cylindrów stalowych ,precyzyjnie wywalcowanych aby zbudować stożkową kolumnę podtrzymującą wielką trójkątną strukturę znakową. Główny wykonawca którym to była firma Budapesztu wybrała firmę Barnshaws Polska z powodu dużego doświadczenia w dostarczaniu giętych elementów konstrukcji stalowych dla wielu projektów budowlanych w całej Europie.

Czytaj więcej...

Barnshaws provided 66 sections of precision curved steel for Centre Court at Wimbledon

19

Cze

Techniki gięcia stali, które umożliwiły konstrukcję słynnego zamykanego dachu nad Kortem Centralnym

Od 2009 roku fani tenisa pielgrzymujący do Kortu Centralnego na Wimbledonie mogą podziwiać ten niepowtarzalny spektakl bez względu na pogodę - a to dzięki najwyższej klasy technologii utrzymującej konstrukcję 1000-tonowego dachu nad nimi. Projekt i wykonanie dźwigarów, które byłyby w stanie utrzymać tak wielkie obciążenie, zlecono firmie Barnshaws Metal Bending - dostawcy stali szturmem zdobywającemu kontrakty na konstrukcje dachowe obiektów stających się punktami odniesienia dla branży nie tylko w Wielkiej Brytanii, lecz na całym świecie.

Czytaj więcej...

Motorway Traffic Flow

31

Lip

Barnshaws przyczynia się do poprawy przepływu ruchu na autostradach

Barnshaws Metal Bending, największa na świecie firma w branży gięcia stali, dostarcza wygięte stalowe słupy w ramach nowego znaku na autostradach mającego na celu poprawę płynności ruchu.

W obliczu rosnącego wyzwania jakim jest złagodzenie zatłoczenia na autostradach w Anglii, Agencja Dróg i Autostrad uruchamia program Inteligentne Autostrady, które umożliwiają wykorzystanie utwardzonego pobocza w godzinach szczytu, skutecznie tworząc tymczasowy czwarty pas ruchu.

Czytaj więcej...

Barnshaws Gwarancja

Gwarancja Barnshaws jest macierzą atutów, które razem tworzą to, co uważamy za pakiet nadzwyczajnych korzyści dla klienta.

Zobacz naszą gwarancję jakości
CE Logo Oil & Gas UK Logo British Constructional Steelwork Association Logo Steel Construction Institute Logo Council for Aluminium in Building Logo POLSKA IZBA KONSTRUKCJI STALOWYCH Steel For Life Logo The Aluminium Federation Logo

Nota prawna | Polityka cookies | Deklaracja Cookie | dane firmy | Mapa strony