Live Support Chat
open search
open search Mobile Navigation

Platformy wiertnicze, dzięki doświadczeniu Barnshaws w walcowaniu blach, zyskują nowe zbiorniki odpo

Platformy wiertnicze, dzięki doświadczeniu Barnshaws w walcowaniu blach, zyskują nowe zbiorniki odpowietrzające

Ekspert w gięciu metali, firma Barnshaws, z oddziałem w Hamilton, dostarczyła 11 walcowanych blach ze stali, które są częścią dwóch zbiorników odpowietrzających, usytuowanych na obszarze pola naftowego Johan Sverdrup na Morzu Północnym. Firma Barnshaws posiada nieskalaną reputację, jako dostawca giętych wyrobów z metalu dla wszelkiego rodzaju wymagających projektów. Dzięki swojej reputacji oddział w Hamilton był w stanie tym razem wspomóc morski przemysł wydobywczy ropy naftowej i gazu ziemnego.

Klientem Barnshaws był renomowany dostawca zbiorników i rur dla morskiego przemysłu wydobywczego, który to współpracował z firmą już w przeszłości. Dlatego gdy dostał zlecenie na 11 walcowanych cylindrów, potrzebnych do budowy zbiorników odpowietrzających postanowił skontaktować się z Barnshaws, wiedząc, że firma wywiąże się z zadania na czas i dostarczy usługę wysokiej jakości.

Projekt przewidywał dostarczenie zbiorników w przeciągu trzech tygodni tak, aby zbiorniki odpowietrzające mogły zostać przetransportowane i zamontowane na platformach wiertniczych bez większej zwłoki. Barnshaws wykonał usługę walcowania blach stalowych o łącznej wadze 35 ton, z których każda miała 16mm grubości, uzyskując średnicę 3,8 metra, potrzebną do wyprodukowania 11 końcowych cylindrów.

W trakcie wykonywania usługi, jakość była stawiana na pierwszym miejscu. Platformy wiertnicze to wyjątkowo niebezpieczne środowisko pracy, w którym bezpieczeństwo i wydajność na stosunkowo niewielkiej przestrzeni są priorytetowe. Z tej przyczyny walcowanie blach musiało odbyć się z zachowaniem wysokiego poziomu jakości usług.  

John Chalmers, manadżer w Barnshaws z oddziałem w Hamilton powiedział: „ Byliśmy w stanie wykonać tą usługę na czas z zachowaniem wysokiego poziomu jakości wyznaczonego przez standardy w przemyśle wydobywczym ropy naftowej i gazu ziemnego na platformach wiertniczych. Nasze doświadczenie w precyzyjnym walcowaniu blach pozwala nam świadczyć usługi gięcia na niemal każdej grubości blach, do dużych promieni, w szybkim czasie, a lokalizacja oddziału w Szkocji daje nam przewagę, dzięki której jesteśmy blisko przemysłu morskiego i platform wiertniczych w regionie”.

Dowiedz się więcej o naszych możliwościach walcowania blach.

Powrót do artykuły

Barnshaws Gwarancja

Gwarancja Barnshaws jest macierzą atutów, które razem tworzą to, co uważamy za pakiet nadzwyczajnych korzyści dla klienta.

Zobacz naszą gwarancję jakości
CE Logo Oil & Gas UK Logo British Constructional Steelwork Association Logo Steel Construction Institute Logo Council for Aluminium in Building Logo POLSKA IZBA KONSTRUKCJI STALOWYCH Steel For Life Logo The Aluminium Federation Logo TÜV Rheinland Logo

Nota prawna | Polityka cookies | Deklaracja Cookie | dane firmy | Mapa strony